Hakkımızda

Daha temiz ve güvenilir bir Türkiye ve Dünya için durmadan çalışıyoruz..

İSTANBUL MAKİNE KİMYA
OZON SİSTEMLERİ


İstanbul Makine Kimya Ozon sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik servis hizmeti verilmesi amacıyla kurulmuştur. 

Kurulduğu günden bu yana sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla Türkiye’nin CE sertifikası olan ilk yerli üretici firmasıdır. İstanbul Makine Kimya ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgelerine de sahiptir.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarına özel; hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek temel ilkemizdir. Hitap ettiğimiz sektördeki firmaların sürdürülebilir kaliteyle elde ettikleri kazançları ortak kazanç olarak görmekteyiz. 

Bunun nedeni, ürünlerimizin geleceğe duyarlı üretimlere maliyet ve sağlık avantajlarıyla destek olmasıdır.

Ülkemizin birçok seçkin otellerinde, havuzlarda, kapalı alanlarda, gıda üretiminde, hayvancılıkta, su tüketiminde, hastanelerde, kuaför ve güzellik salonlarında, seralarda ve daha birçok sektörde kullanılan İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri; yüzey bakterilerini yok eder, küf oluşumunu önler, kötü kokuların giderilmesini sağlayarak temiz hava oluşturur. 
Tüm bu özelliklerinin yanı sıra birçok özelliği içinde barındıran İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri talebi, hem ulusal hem de uluslar arası alanda, artmaya devam etmektedir.

Firmamız teknolojik danışman olarak Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümüyle çalışmaktadır. 

Değerli hocalarımızın da katkılarıyla müşteri ve teknoloji odaklı üretim ve hizmet anlayışımızla müşterilerimize yeni teknolojiler sunarak küresel rekabette hep bir adım önde olmayı hedeflemekteyiz.

Genç, dinamik ve uzman çalışanlarımızla sizlere en optimal çözümü sunarak topluma ve doğaya değer vermeyi sürdürerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Vizyonumuz

Çevre dostu ürünler üreterek hem ulusal hem de uluslar arası kapasitemizi genişletmeyi hedefleyen Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam etmek

Misyonumuz

İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ve çevre dostu üretimi ön planda tutmaktadır.

Değerlerimiz

Takım arkadaşlarımızın motivasyonu ve mutluluğu, müşteri memnuniyetine ulaşmanın ilk adımıdır. Tüm personelimizle sürekli öğrenmek ve öğrenmeyi desteklemek kendi kendimizle rekabetimizdir.

Ozon Sistemleri Kimdir?

Ozon Sistemleri, konusunda 25 yıldan fazla tecrübe

EnglishFrançaisTürkçe