OG-5000 HAVA VE SU OZONLAMA SİSTEMİ

  • CİHAZ TANIM
  • ÇALIŞMA ŞEKLİ
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
 

 

Ozon, mikroorganizmaları etkili bir şekilde öldürebilen iyi bilinen güçlü bir oksitleyicidir.

Ozon, ortam havasında ve suda ki istenmeyen tüm bakteri, mantar, küf, virüs vs gibi canlıları kısa sürede yok eder.

Cihaz kullanımı çok basit ve kullanışlıdır. Üzerindeki dijital timer sayesinde istenilen zamana ayarlanır ve çalıştırılır.

Atık Su Kazanımı

Enerji ve biogaz üreticilerinin arıtma, endüstriyel hava ve sularda ki koku giderimi, renk giderimi ve bakteri canlı giderimi için ozon gazı çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Biyolojik ya da kimyasal arıtmaya ek olarak uygulanacak ozon sistemi ile atık suyun yasal standartlara uygun hale getirilmesi sağlanmakta hatta atık su geri kazanılmaktadır.

 
Uygulama prosesleri, gramajları ve dozajları ile kullanılacak ozon jeneratörü modelini ihtiyaca göre beliryip 1.000gr/s den 5.000gr/s kapasiteye kadar üretiyoruz ve uygulamasını yapıyoruz.
 

Tasarruf

Bu problemleri kimyasal kalıntı bırakmayan endüstriyel ozonist jeneratörleri ile çözüme ulaştırmak mümkündür. Böylelikle suda dezenfeksiyon ve renk giderimi ve KOI giderimi sağlandığı gibi koku probleminin de önüne geçilmektedir. Ayrıca ozon jeneratörlerinde herhangi bir sarf malzeme kullanılmadığından, maddi olarak da diğer dezenfeksiyon yöntemlerinden daha ekonomiktir.

EnglishFrançaisTürkçe